O firmie

Szanowni Państwo,

Jest nam bardzo miło powitać Państwa w nowym sklepie internetowym, będącym następnym etapem rozwoju naszej firmy, bo dotychczas współpracowaliśmy niemal wyłącznie ze sklepami stacjonarnymi, tzn. ze sklepami ze zdrową żywnością i sklepami zielarskimi. Oddajemy do Państwa dyspozycji nasze nowe przedsięwzięcie, mając nadzieję, że okaże się ono pomocne i przydatne w dokonywaniu właściwych wyborów i robienia szybkich i bezpiecznych zakupów. Jak Państwo zapewne zauważycie oglądając zawartość naszego sklepu, będziecie mogli tu kupować zdrowe i naturalne produkty nie tylko do użytku swojego i swojej rodziny, ale także z myślą o swoich psach i kotach, które na pewno część z Państwa postrzega i traktuje jak członka swojej rodziny. Odwiedzając nasz sklep, odwiedzacie Państwo świat naturalnych ziół, preparatów ziołowych i prozdrowotnych oraz fascynujący, pachnący zapachami całej ziemi, świat naturalnych przypraw i mieszanek przyprawowych, a także świat oryginalnych herbat pochodzących z ojczyzny Konfucjusza. Tak jak Konfucjusz przykładał wielką wagę do kształtowania kwestii związanych z duchem i sercem, tak i my, podzielając jego filozofię, podchodzimy do naszej pracy z zaangażowaniem i w zgodzie z naszym duchem i sercem. Dlatego przewaga produktów, które znajdziecie Państwo w naszym sklepie, to produkty w pełni naturalne, bez dodatku jakichkolwiek substancji poprawiających sztucznie smak lub trwałość. „SAMA NATURA” to nasze motto i zobowiązanie.

Lubimy eksperymentować, szukać nowych smaków i wiedzy o ziołach i ich dobroczynnym działaniu. Dlatego większość mieszanek, zarówno ziołowych jak i przyprawowych, to mieszanki naszego autorstwa, skomponowane w odpowiedzi na nasze pomysły i w oparciu o naszą wiedzę, smak i pasję. Zostały one sprawdzone i zaakceptowane przez naszych dotychczasowych odbiorców, choć czasami proces ich komponowania przebiega bardzo burzliwie, gdzie „burzliwie” jest pewnym daleko idącym eufemizmem. Zapewniamy Państwa, że są one unikalne, choć czasami ich nazwy są podobne do nazw podobnych artykułów u innych sprzedawców. Odstępstwem od tej reguły, są sprawdzone i stosowane od lat receptury ekspertów ziołolecznictwa, między innymi Św. Hildegardy z Bingen. Jednak dla pełnego zrozumienia musimy ostrzec, że produktów dla psów i kotów nie komponujemy, ani nie próbujemy sami.

Chcielibyśmy, aby narzędzie z którego będziecie Państwo korzystać, było nie tylko miejscem satysfakcjonujących i bezpiecznych zakupów, ale też źródłem wiedzy o ziołach i ziołolecznictwie, przyprawach i zdrowym stylu życia, a także inspiracji i wymiany doświadczeń. Liczymy również na Państwa opinie i sugestie, abyśmy mogli wciąż usprawniać i dopasowywać nasz sklep do Państwa potrzeb i oczekiwań. Dlatego mamy nadzieję na stały dialog z naszymi klientami, którzy mamy nadzieję, będą się z nami dzielić swoimi spostrzeżeniami na temat naszych produktów i poziomu naszych usług. Mamy też ambicję, żeby nasz sklep się wciąż rozwijał w taki sposób, abyście wracali do nas Państwo z przyjemnością. Być może nie jesteśmy doskonali, ale mamy wolę i determinację ciągłego dążenia do doskonałości z myślą o Państwa wygodzie i zadowoleniu.

Naszych partnerów, których obsługiwaliśmy dotychczas w sposób konwencjonalny, zapraszamy do kontaktu z nami w celu uzyskania dostępu do części przeznaczonej dla klientów B2B. Będziecie mieli Państwo dostęp do pełnej aktualnej oferty naszych produktów online i będziecie również mogli Państwo składać zamówienia online, co bez wątpienia dla wielu z Was, będzie wygodniejszą formą składania zamówień i robienia zakupów oraz uzyskiwania rabatów specjalnych. Oczywiście nasz dotychczasowy sposób kontaktu z Państwem pozostaje wciąż w użyciu, ponieważ bardzo cenimy sobie i lubimy rozmowy i bezpośredni kontakt z naszymi partnerami. Niemniej, w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, pozostajemy do Państwa dyspozycji, zachęcając jednocześnie do kontaktu z nami. Formę kontaktu pozostawiamy Państwa wyborowi.

Życzymy miłych i owocnych zakupów.

Zespół EPIFARM

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl